1. Робота Олександрія

Робота в Олександрії

Тільки актуальні замовлення для підробітку та додаткового заробітку

Як заробляти на Kabanchik.ua?
  • step-1
    Зареєструйтесь
    Підтвердіть персональні дані та станьте перевіреним фахівцем
  • step-2
    Виберіть замовлення
    Якщо вас влаштовують умови замовлення, натисніть кнопку "Виконати"
  • step-3
    Виконайте роботу
    Якщо замовник вибрав вас для виконання замовлення, приступайте до роботи
  • step-4
    Отримайте гроші
    Після виконання роботи попросіть замовника залишити відгук та отримайте оплату
Чому Кабанчик?
  • easy-in-use-icon
    Зручно користуватися
    Ви отримуєте повідомлення у категоріях, в яких хочете працювати
  • profitable-tasks-icon
    Вигідні замовлення
    Ви самі вибираєте які замовлення виконувати та скільки заробити
  • secure-work-icon
    Безпечна робота
    Сервіс страхує фахівців, а також дає можливість працювати за Безпечною угодою
  • free-schedule-icon
    Вільний графік
    Самостійно будуйте свій графік роботи та вибирайте коли зробити собі вихідний
Як отримувати замовлення на Kabanchik.ua

Зареєструватися
Kabanchik.ua у цифрах
За вчора замовники створили

2 519

Замовлень
За вчора фахівці заробили

1 101 311

грн
Середня вартість завдання

2 142

грн
Відгуки наших фахівців
  • avatar Мар'яна, клінер
    На Кабанчику мені подобається те, що я можу сама планувати свій особистий час та фінанси. Здорово, що немає ніяких начальників і я сама відповідаю за якість своєї роботи. Відмінним бонусом також є те, що я можу підлаштувати свою роботу так, щоб більше часу проводити зі своєю дитиною.
  • avatar Василь, домашній майстер
    Кабанчик мені подобається тим, що цей сервіс зроблений для людей, тут дуже людські умови для роботи. Він відмінно допомагає тим, кому потрібен додатковий заробіток або навіть основна робота. Я відчуваю тут перспективи та розвиток — це мотивує працювати.
  • avatar Діана, дизайнер
    З Кабанчиком дружу давно:) Завжди є робота для фахівця. Крім того, що це непоганий підробіток, мені подобається, що на Кабанчику можна вибирати та фільтрувати замовлення. Ще величезний плюс у тому, що тут зібрано моє повне портфоліо з галереєю робіт, послугами, прайсом та відгуками замовників. Це дуже зручно.
Остання 391 вакансія у місті Олександрія

Kabanchik.ua — тисячі заявок у вашому смартфоні
Скачати безкоштовний додаток і миттєво реагуйте на нові заявки!
apps
Зареєструйтесь та почніть заробляти
разом з Кабанчиком прямо зараз
Зареєструватися

Робота в Олександрії за допомогою Kabanchik.ua

Питання пошуку роботи для жителів Олександрії стоїть досить гостро. Проблему безробіття населення називає як одну з основних при проведенні соціологічних питань. Знайти хорошу роботу і гідно заробляти хоче кожен. Як це зробити? Допоможе сервіс «Кабанчик», на якому є робота абсолютно для всіх - і це не перебільшення.

Відразу зауважимо, що на «кабанчиків» виставляють НЕ вакансії, а одноразові завдання від замовників - приватних осіб або компаній. Ви укладаєте угоду, виконуєте цікавить замовника роботу - і відразу отримуєте оплату.

Ви - студент

Якщо ви тільки вчитеся і у вас немає ні досвіду роботи, ні спеціальних знань, але потрібні гроші - «Кабанчик» - це те, що вам потрібно. Тут завжди є робота, яка не вимагає диплома або особливих умінь. Головне - наявність часу і бажання працювати. Ви можете надавати послуги кур'єра, роздавати листівки чи розклеювати оголошення, допомагати з пошуком інформації. На «кабанчиків» ви найчастіше будете стикатися з одноразовими послугами, це - тимчасова робота, і вам будуть платити відразу ж по виконанню завдання. Що зручно - в задачі завжди зазначено, коли її потрібно виконати, де знаходиться робота територіально і скільки вам за це заплатять. І ви можете брати тільки ті завдання, які повністю вас влаштовують за умовами.

Ви - мама в декреті

Ви можете працювати на дому, не залишаючи свого малюка ні на хвилину. Що ви можете робити? Виступати в якості фрілансера і виконувати різні завдання на комп'ютері: писати тексти для сайтів, курсові роботи для студентів, створювати і просувати сайти, робити переклади, займатися дизайном.

Якщо у вас немає необхідних умінь, ви можете пропонувати свої послуги майстрині на всі руки. Дуже багатьом потрібно відремонтувати речі, щось пошити або зв'язати, підігнати за розміром. Чи вмієте творити чудеса з голкою і ниткою і отримуєте задоволення від рукоділля? Тоді це стане вашим постійним джерелом доходу!

У вас є постійна робота, але ви не проти працювати у вільний час

Якщо улюблена робота не дає бажаного результату, це не привід кидати справу і кидатися в сферу, яка вам не подобається, але де платять більше. Визначтеся, що у вас добре виходить (можливо, це пов'язано з вашою основною роботою або щось інше, в чому ви фахівець). На «кабанчиків» є 20 основних категорій і понад 1000 підкатегорій, ви точно знайдете справа, яке вам до душі. Найактивніше шукають будівельників, фахівців з ремонту квартир і побутової техніки, сантехніків та електриків, вантажників. Ознайомитися з усіма категоріями сервісу ви можете на сайті прямо зараз.

Ви - приватний підприємець в пошуку клієнтів

Тоді «Кабанчик» - ваш незамінний помічник. У той час, як ви шукайте клієнтів, клієнти шукають вас - людей, які допоможуть їм вирішити їхні побутові, ділові або робочі питання. І ви отримуєте постійний приплив замовлень, не витрачаючи жодної копійки на рекламу!

На «кабанчиків» не можна встановлювати оплату за виконання роботи нижче, ніж вона в середньому коштує на ринку міста, тому не переживайте, що сервіс буде демпінгувати ціни або вам будуть пропонувати працювати за копійки. Для підприємців-початківців - дуже зручний і вигідний варіант, особливо для сфери послуг - майстрів манікюру, масажистів, фахівців з ремонту квартир, нянь і доглядальниць. Потік постійних замовників вам забезпечений.

Що потрібно робити?

Для цього потрібно просто зареєструватися на сайті Kabanchik.ua. Реєстрація безкоштовна, дуже проста і займає буквально кілька хвилин. Просто дотримуйтесь інструкції, яка буде супроводжувати кожен ваш крок. Після цього вам потрібно почекати, поки ваш профіль пройде модерацію і буде схвалений адміністрацією як істинний (тому при реєстрації вказуйте тільки правдиві дані).

Після того, як модерація буде завершена, вам потрібно відзначити категорії і підкатегорії, в яких ви готові виконувати завдання. Тоді ви будете отримувати повідомлення про нові завдання - буквально протягом декількох секунд, як вони були створені. Виходить, це навіть не пошук роботи, а її вибір - вам потрібно тільки переглядати нові пропозиції та вирішувати, чи цікавлять вони вас! Якщо робота вас зацікавила - натискайте на клавішу «Виконати» і напишіть кілька слів, чому саме ви повинні стати її виконавцем. Якщо замовник вибирає вас в якості виконавця, ви отримуєте доступ до контактних даних один одного - телефону і адресу електронної пошти. Зв'язуєтеся один з одним, обговорюєте деталі, виконуєте роботу і відразу отримуєте гроші.

Робота в Олександрії завжди є з «кабанчиків». Реєструйтеся і заробляйте!

Часті питання про роботу на кабанчика

Що таке Kabanchik.ua?

Кабанчик це онлайн сервіс пошуку приватних фахівців для вирішення побутових і бізнес задач, об'єднує замовників і фахівців. Зараз на сервісі працює понад 150 000 спеціалістів.

Як почати працювати в Олександрії?
  1. Перейдіть на сторінку реєстрації kabanchik.ua/registration/performer
  2. Заповніть форму реєстрації та підтвердіть номер телефону з електронною поштою.
  3. Виберіть категорії робіт і заповніть анкету з особистими даними
Скільки можна заробити?

Ви можете працювати в більш ніж 1000 різних категоріях, плануючи свій день і зайнятість. Залежно від кількості робочих годин і замовлень, можна заробляти від 2 000 до 10 000 грн в неделю.Оплата за доступ до замовлень становить від 5 до 20%

Додаткові варіанти підробітку